Слухай онлайн
Cуспільство

Відсьогодні усі комунальні служби Львова працюватимуть у посиленому режимі

З огляду на зниження температури зовнішнього повітря та посилення снігових опадів, зокрема на вихідних, усі комунальні служби міста працюватимуть у посиленому режимі, залучаючи для прибирання більшу кількість техніки. Про це повідомили 13 січня Гал-інфо у пресслужбі ЛМР.
Фото ЛМР

Як наголошує Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, також додатково сформовано аварійні бригади, які будуть оглядати інженерні мережі будинків, де у минулі роки було зафіксовано підмерзання.

"Сьогодні о 04.00 год ранку почав падати сніг. Чергові бригади ШРП були попереджені про опади, тому вже вночі техніка оперативно виїхала для прибирання. Працювало 52 одиниці техніки — це піскорозкидувачі, трактори і навантажувачі. Працювали двірники — їх було 1680.

Найперше чистили магістральні вулиці. Відповідно зранку громадський транспорт у звичному режимі і вчасно виїхав на маршрути. Тротуари чистили тракторці, і двірники посипали сіллю.

Відзначу, що двірники виходять на роботу о 06.00 год ранку, дехто навіть о 05.00 год. Працюють до 10.00 год, а потім відпочивають, і в обід знову виходять для прибирання. Зрозуміло, що, якщо сніг падає інтенсивно протягом кількох годин, то якщо тротуар прибрали о 07.00 год, то до 09.00 год сніг знову його накриє. Тому роботу двірників потрібно оцінювати з огляду на погодні умови. Та ми за всім слідкуємо і намагаємося оперативно все очищати.

Відзначу також, що піскорозкидувачі працювали і в МТГ, тобто виїздили у населені пункти, які об'єднані зі Львовом", — розповідає Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

За її словами, вже від завтра і до закінчення вихідних синоптики прогнозують більші морози. Тому усі комунальні служби, зокрема ШРП, працюватимуть у посиленому режимі, і техніка готова виїхати для прибирання у будь-яку годину доби. Для координації роботи на вихідних буде проведена додаткова нарада з усіма службами і головами районних адміністрацій.

"Додатково ми сформували аварійні бригади, які вже зараз будуть обходити будинки в яких було зафіксовано замерзання інженерних мереж — водопровідна і каналізаційна мережа, у минулі роки. Працівники цих служб мають оглянути чи мережі утеплені, чи засклені вікна у підвалах, чи закриті горища. Аварійні бригади будуть працювати на вихідних, і виїздитимуть на місця за необхідності", — додала Ірина Маруняк.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, зранку у Львові працювало 40 одиниць снігоочисної техніки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ