Слухай онлайн
Cуспільство

Відсторонено від посади заступника начальника Львівського обласного управління водних ресурсів

Відсторонено від посади заступника начальника Львівського обласного управління водних ресурсів, - прес-служба прокуратури Львівської області.

Завдяки активній позиції прокуратури Львівської області Личаківським районним судом міста Львова 27 квітня поточного року  задоволено клопотання про відсторонення від посади заступника начальника Львівського обласного управління водних ресурсів.

Зазначимо, що в грудні 2015 року стосовно вказаного посадовця було скеровано до суду обвинувальний акт за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, а саме вимагання та одержання  25 тис грн неправомірної вигоди за сприяння у пришвидшеному виготовленні проектно-кошторисної документації та заниження вартості будівельних робіт водойми.

Тоді ж судом йому було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, з альтернативою внесення застави в розмірі 97,4 тис грн, яку він сплатив.

При цьому, чиновника відсторонили від займаної посади, а на усе його майно наклали арешт.

Однак, щоб уникнути виконання вказаного рішення суду та мати можливість впливати на хід судового розгляду у кримінальному провадженні, посадовець перевівся на посаду вже заступника начальника Львівського обласного управління водних ресурсів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ