Слухай онлайн
Політика

Віталія Кличка може замінити людина Зеленського

Київський міський голова, голова Київміськадміністрації Віталій Кличко повідомив, що під час розмови із президентом України Володимиром Зеленським був поінформований про намір ʺпризначити свою людинуʺ на його крісло, - передає Радіо Свобода.

ʺВчора ввечері в мене відбулася зустріч із президентом Зеленським. Говорили спокійно. Президент підтвердив чутки, що ходять давно. Про розділення повноважень в управлінні столицею. Голова КМДА – його вертикаль і він збирається туди призначити свою людину. Спасибі, що пообіцяв попередити, що не з преси я дізнаюся, коли саме це станетьсяʺ, – сказав Віталій Кличко.

Він заявив, що вважає позбавлення обраного мера виконавчих повноважень ʺповерненням методів Януковича і позбавлення Києва самоврядуванняʺ.

ʺКоли мер виконує декоративну функцію, а містом управляє призначена згори людина, яку кияни не обирають і яка, відповідно, перед громадою не має жодних зобов’язань. Такого немає в жодній європейській столиці, в жодному місті. І, я переконаний, і озвучив це: якщо так потрібно мати в столиці ʺсвогоʺ мера, нехай відбудуться дострокові вибори і нехай кияни оберуть того, кому довіряютьʺ, – йдеться в повідомленні.

В Офісі президента України інформації про зустріч Зеленського і Кличка 10 липня не оприлюднювали.

У травні у Верховній Раді був зареєстрований законопроект, який пропонує розмежувати функції і повноваження мера Києва і голови столичної міськдержадміністрації.

Віталій Кличко є мером Києва з 5 червня 2014 року, а також головою КМДА – з 25 червня того ж року.

Радіо Свобода

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");