Слухай онлайн
Політика

Віце-прем'єр-міністр України Олег Уруський відвідав Львівщину

Фото: Львівська ОДА
Фото: Львівська ОДА
Фото: Львівська ОДА
Фото: Львівська ОДА
Фото: Львівська ОДА
Фото: Львівська ОДА
Фото: Львівська ОДА
Фото: Львівська ОДА
1/4
Як повідомили Гал-інфо у прес-службі ЛОДА, 10 серпня з робочим візитом на Львівщині перебував Віце-прем'єр-міністр України - Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський.

Віце-прем'єр-міністр України відвідав державне підприємство ʺЛьвівський бронетанковий заводʺ, який входить до складу ДК ʺУкроборонпромʺ, де поспілкувався із трудовим колективом.

На підприємстві працюють високопрофесійні конструктори та технологи, які розробляють КД на нові види оснастки для ремонту бронетехніки з використанням автоматизованих систем проектування. А також, освоюють ремонт нових видів бронетанкової техніки і розробляють варіанти їх модернізації. Загалом на заводі працює майже сім сотень людей.

Також Олег Уруський відвідав цехи підприємства, хімічну лабораторію, відділ інформаційних технологій, а також конструкторське бюро. У межах робочого візиту на Львівщину Віце-прем'єр-міністр України - Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський також оглянув Державне підприємство ʺЛьвівський державний авіаційно-ремонтний заводʺ, що спеціалізується в галузі ремонту авіаційної техніки військового призначення та Львівський державний завод ʺЛОРТАʺ, серед основних видів діяльності якого: виробництво бортової апаратури, радіолокаційних станцій, наземної апаратури, ремонтних станцій, призначених для забезпечення робіт по технічному обслуговуванню та ремонту цифрових обчислювальних систем зенітно-ракетних комплексів, радіовимірювальної апаратури.

Окрім цього, Олег Уруський відвідав ПАТ ʺКонцерн-Електронʺ, де ознайомився із продукцією яку воно виробляє. Серед якої: трамваї, тролейбуси, міські автобуси, електробуси, електроніка, що управляє транспортом, технологічне обладнання для діагностування роботи, системи кліматизації для автобусів, телевізійна техніка, полімерна продукція тощо. 

В межах візиту Віце-прем'єр-міністр України - Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України розповів про завдання та цілі новоствореного Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості.

Як він зазначив, першочерговий пріоритет нового відомства — це галузі промисловості з високою доданою вартістю та інноваційною складовою.

ʺМи повинні кардинально поміняти картину, яка є на сьогоднішній день. Зрештою, важливо, щоб наш виробник також почував себе гідноʺ,- зазначив Олег Уруський. Також це робота спрямована на сталий розвиток стратегічних галузей промисловості, створення нових робочих місць, збільшення надходжень до державного бюджету, що забезпечить розвиток регіонів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ