ВК «Кажани» - срібний призер «Кубка Лева»

Волейболісти львівського клубу «Барком-Кажани» стали срібними призерами престижного міжнародного турніру «Кубка Лева».

Турнір у Львові хоч і відбувся уже втретє, але вперше у своїй історії став міжнародним. Окрім господарів турніру, за головний трофей боротьбу вели такі команди, як «Локомотив» (Харків), «Кампер Вишков» (Польща), «Слєпск Сувалки» (Польща) та «П’ятранямц» (Румунія).

У фіналі турніру, який, як і всі матчі, відбувся в палаці спорту «Галичина», зустрілися львівські «Кажани» та діючий чемпіон України харківський «Локомотив». Перші дві партії були за львів’янами – 26:24 та 27:25. Втім, у трьох наступних шальки терезів на свій бік вдалося схилити гостям – 25:19, 26:24 та 15:13. У четвертій партії галичани не реалізували два матч-боли при рахунку 24:22 на свою користь.

Незважаючи на поразку у фіналі, команда Яна Суха заслужила на теплі слова за свою гру. Медальні амбіції львівської команди у цьому сезоні виглядають більш, ніж реально.

Третє місце на «Кубку Лева» посіли волейболісти команди «Слєпск Сувалки». У матчі за бронзу вони обіграли своїх земляків з «Кампер Вишков» - 3:0.

Підсумкова турнірна таблиця «Кубка Лева»

1. ВК «Локомотив» (Харків)
  2. ВК «Барком-Кажани» (Львів)
  3. ВК «Слєпс Сувалки» (Польща)
  4. ВК «Кампер Вишков» (Польща)
  5. ВК «П’ятранямц» (Румунія)

P.S. Найкращим гравцем у складі команди «Барком-Кажани» на «Кубку Лева» визнали Володимира Тевкуна.