Слухай онлайн
Cуспільство

Власники паспортів-книжечок зможуть змінити місце реєстрації онлайн, - Шмигаль

Уряд затвердив із доопрацюванням експериментальний проект щодо можливості людям із паспортами у формі книжки здійснювати реєстрацію місця проживання в електронній формі за допомогою порталу Дія.

Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, - передає пресслужба ЛОДА.

«Послуга реєстрації місця проживання онлайн стане доступною для тих українців, які мають паспорти у формі книжки. Наразі відповідна послуга вже доступна для власників ID-карток», — зазначив Денис Шмигаль.

Крім того, очільник Уряду повідомив, що іноземці в Україні також зможуть користуватися електронними послугами. Запровадження відповідного експериментального проекту Кабінет Міністрів підтримав 10 листопада.

«Завдяки цьому рішенню у Дії з’явиться посвідка на тимчасове або постійне проживання. Усе працюватиме за аналогією до електронного паспорта, але натомість відображатиметься інформація з посвідки іноземця», — зауважив Прем’єр-міністр.

За словами Дениса Шмигаля, такий експериментальний проєкт дасть можливість зробити перебування іноземних громадян на території України більш комфортним і зручним, а також покращить імідж нашої країни як відкритої та сучасної держави.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ