Слухай онлайн
Економіка

Внесено зміни до бюджету Львівської міської територіальної громади на 2021 рік

Сьогодні на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли з доповненнями ухвалу «Про внесення змін до бюджету Львівської міської територіальної громади на 2021 рік».
Фото ЛМР

Про це інформує пресслужба ЛМР.

1. Управлінню охорони здоров’я виділено 245 тис. грн на програму з профілактики, діагностування та лікування коронавірусної хвороби у 19 медичних закладах та 12 959 тис. грн – на Програму забезпечення лікарськими засобами у разі амбулаторного лікування окремих категорій населення м. Львова на 2020-2021 рр.

2. Управлінню освіти - 3 200 тис. грн для забезпечення пожежної та техногенної безпеки дошкільних закладів та шкіл.

3. Ще 1 000,0 тис.грн виділено на Програму забезпечення проведення загальноміських подій.

4. Управлінню «Секретаріат ради» скеровано 450 тис грн для закупівлі меблів

5. Департаменту містобудування - 942 тис. грн для облаштування системи водопостачання та водовідведення на території інформаційно-освітнього центру РЛП «Знесіння» на вул. О. Довбуша, 24.

6. Управлінню освіти - 309,5 тис. грн – для придбання обладнання і предметів довгострокового користування для ЛДК СЗШ № 3 на вул. С. Бандери, 11.

7. Крім того, надійшла субвенція у розмірі 153,7 тис. грн на придбання обладнання для їдалень закладів освіти

Також передбачили додаткові кошти районним адміністраціям на роботи з поточного ремонту доріг. Відтак, Галицькій РА додали 1, 649 млн грн, Франківській РА – 2 млн грн, Шевченківській РА – 2, 826 млн грн, Личаківській – 6,256 млн грн, Залізничній – 7,048 млн грн та Сихівській – 4,693 млн грн.

Ухвалу підтримали 52 депутати.

Додатково

Директорка департаменту економічного розвитку ЛМР Ірина Кулинич озвучила пропозицію, яка не увійшла у відповідний проєкт ухвали. «Це субвенція з обласного бюджету на придбання лінійного прискорювача з комплексом обладнання для Обласної онкологічної лікарні», - уточнила Ірина Кулинич.

Йдеться про співфінансування на придбання у лізинг такого обладнання.

Міський голова Львова Андрій Садовий наголосив на важливості прийняття цього рішення.

«Життя людей – це найцінніше, і не завжди є час, аби чекати. Вартість такого обладнання – приблизно 40 млн грн. Частина Львова у цій закупівлі є невеликою. Це врятує життя десятків людей, це треба робити якнайшвидше – оголошувати закупівлю. Це все контролюють правоохоронні органи, тому тут переживати не треба. Онкоцентр буде обслуговувати лізингові платежі, ми ці кошти передамо в обласний бюджет. Ми сьогодні приймаємо рішення про виділення коштів як співфінансування, я не буду підписувати жодні платежі, поки не буде зрозуміло все про цю закупівлю», - прокоментував мер.

Відтак, ухвалу прийняли з зауваженнями: депутати підтримали виділення коштів на закупівлю обладнання для лікарні, однак власне платежі будуть проведені після отримання всієї необхідної інформації про умови співфінансування придбання медичного обладнання.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ