Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Культура

"Вогонь і кров. За триста років до "Гри престолів» вийде друком в Україні

Як повідомив один з засновників видавничої групи "КМ-БУКС" Ярослав Маринович, "Вогонь і кров. За триста років до "Гри престолів» (Історія Таргарієнів) Д. Мартіна вийде з друку у березні! В українському варіанті буде приблизно 600 сторінок.
Вогонь і кров. За триста років до «Гри престолів» (Історія Таргарієнів) Джордж Р. Р. Мартін

Під пером славнозвісного автора «Пісні льоду й полум’я» оживає захоплива історія Таргарієнів.

За кілька століть до подій «Гри престолів» дім Таргарієнів, який з-поміж повелителів драконів єдиний пережив Руїну Валірії, обрав собі за резиденцію Драконстон. «Вогонь і кров» оповідає історію цього дому від часів легендарного Ейгона Завойовника, творця Залізного трону, й аж до громадянських воєн, які мало не призвели до розколу династії.

Що насправді відбувалося під час Танку драконів? Чому відвідувати Валірію після Руїни стало смертельно небезпечно? Які найгірші злочини Мейгора Лютого? Як жилося у Вестеросі, коли в небі панували дракони? Це лише декілька питань з тих, на які відповідає літопис, укладений ученим мейстром Цитаделі та проілюстрований Дагом Вітлі.

«Вогонь і кров», що за масштабами не поступається «Історії занепаду й загибелі Римської Імперії» Едварда Гіббона, це перший том вичерпної двотомної хроніки Таргарієнів, яка дозволить читачеві по-новому поглянути на мінливу, частенько криваву, але незмінно яскраву історію Вестеросу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ