Слухай онлайн
Політика

Володимир Зеленський втік від народного депутата, який намагався поставити кілька запитань: відео

Кандидат у президенти України Володимир Зеленський втік від народного депутата Олексія Гончаренка, який намагався поставити йому кілька запитань. Про це він розповів в інтерв'ю "Прямому".

"Насправді я дуже стурбований, бо до виборів залишилось мало днів, а ми весь цей час шукаємо Володимира (Зеленського - ред), ми хочемо почути його програму, що він хоче робити, хто його команда… Це ж сорокамільйонна держава. Він не виходить на прямі дебати, на прямі ефіри, до журналістів. Таке відчуття, що він весь час у якомусь бункері знаходиться. Тому я вирішив, що якщо "гора не йде до Магомеда", то я сам піду шукати наш "Зелений пагорб", - сказав нардеп.

Гончаренко розповів, що він прийшов на запис програми "Ліга сміху", яку веде Володимир Зеленський, щоб з ним поспілкуватись. Він прийшов завчасно до початку програми і дочекався Зеленського біля службового входу.

"На жаль, Володимир не захотів розмовляти, я його спитав, чому він не виходить до людей. Він відповів - "я виходжу". Ви ховаєтесь? Він каже: "я не ховаюсь". Я його питаю, можливо Вам Ігор Валерійович не дозволяє спілкуватися з людьми. А він каже, що "в мене хазяїв немає". І це єдине, що ми змогли", - додав нардеп.

Потім Гончаренко зачекав, поки Зеленському грим робили в надії ще трохи поспілкуватися. Але Зеленський відмовився від спілкування, обгрунтувавши це тим, що він дуже зайнятий і в нього зйомка. Далі підключилась охорона. Соратник Зленського Євген Кошевий також відмовився спілкуватись з депутатом.

Прямий

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");