"Ворскла" достроково завершила єврокубковий сезон

Полтавська "Ворскла" не змогла продовжити свій виступ у футбольних єврокубках, - Укрінформ.

Команда Василя Сачка на третьому кваліфікаційному етапі Ліги Європи УЄФА поступилася дорогою в раунд плей-офф другого за престижністю клубного футбольного турніру континенту хорватському клубу "Локомотіва", повідомляє Укрінформ.

Після виїзної нічиєї в Загребі (0:0) "Ворскла" у повторному поєдинку на своєму полі програла балканцям з рахунком 2:3.

Петар Бочкай вже на 1-й хвилині вивів гостей вперед. Дмитро Хльобас перед свистком на перерву міг зрівняти рахунок, але не зумів реалізувати пенальті. На початку другого тайму полтавчани таки відновили рівновагу завдяки автоголу Діно Перича (49), проте точні удари Івана Фіолича (53) і того ж Перича (64) позбавили гру інтриги. Гол капітана "Ворскли" Володимира Чеснакова на 74-й хвилині подарував було невелику надію "біло-зеленим", але не більше.