Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

Восени цього року телевізійний завод «Електрон» розпочне виробництво телевізорів з плазмовими екранами

Восени цього року  телевізійний завод «Електрон» розпочне виробництво телевізорів з плазмовими екранами. Про це “Гал-info” повідомив генеральний директор телевізійного завод «Електрон» Орест Яремчук.
За його словами, завод розпочне виробництво телевізорів з плазмовим екраном від 40 дюймів і більше. «Це буде телевізор,  який буде  подібний на телевізор з рідкокристалічним екраном, але  в плазмовому екрані фізика інша», - зазначив гендиректор.
Як зазначає Орест Яремчук, 26 квітня телевізійний завод «Електрон» розпочав випуск телевізорів з рідкокристалічними екранами. На заводі розпочався випуск цілої лінійки телевізорів з  рідкокристалічними екранами, а саме: телевізори з розмірами екранів 20 дюймів або 51 см, 26 дюймів або 66 см та 32 дюйми або 81 см.
ВАТ "Концерн Електрон" виробляє телевізійну техніку, телевізійні приймачі кольорового зображення.
Акціонерами ВАТ “Концерн-Електрон” є як фізичні, так і юридичні особи. Державної частки у статутному фонді акціонерного товариства немає.
В телевізорах „Електрон” закладено всі можливі функції таких класів телевізорів, зокрема: телетекст, стереозвук на низькій частоті, у великих моделях є звук NICAM (стереозвук з ефіру), є модель із сабвуфером, додаткові функції обмеження доступу („дитячий замок” та режим „готель”). В телевізорах є входи для підключення аналогових та цифрових джерел сигналу, до прикладу, DVD-плеєра, відеомагнітофона S-VHS, сателітної антени, декодера цифрового телебачення, ігрової приставки тощо. Телевізори захищені від коливань напруги від 100 до 280 вольт. Меню управління українсько мовою, а також на вибір ще 17 мов.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ