Слухай онлайн
Cуспільство

Вранці у Львові працювало 52 одиниці снігоочисної техніки

Станом на ранок в місті працювало 52 одиниці комунальної снігоочисної техніки. Про це повідомили 25 лютого Гал-інфо у пресслужбі ЛМР.
Фото ілюстративне

«Сьогодні комунальні служби продовжують знімати бурулі, продовжуємо вивозити сніг, зрихлюємо сніг, який є біля бордюрів, щоб він швидше топився. Також акцентуємо увагу на очищенні дощоприймачів, щоб добре стікала вода», — розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

Відтак, станом на ранок до прибирання міста залучено 52 одиниці комунальної снігоочисної техніки, ще 21 машина була на чергуванні. Для посипання доріг використано 49 м3 піскосуміші та 4 тонни реагентів і солі.

Вчора протягом дня до прибирання міста від снігу було залучено 63 одиниці комунальної снігоочисної техніки, ще 39 було на чергуванні. Для посипання вулиць і тротуарів використано 3 м куб піскосуміші та 1 тонну реагентів і солі.

Як повідомили в управлінні транспорту, станом на 8.00 год в місті на маршрутах працює 534 одиниці громадського транспорту, зокрема: 126 одиниць електротранспорту, 246 автобусів АТП-1 та 162 автобуси приватних перевізників.

Відтак, випуск електротранспорту станом на 8.00 год становить 100% від плану, автобусів АТП-1 — 94% від плану, автобусів приватних перевізників — 71% від плану.

Львівська міська рада просить власників машин не залишати їх біля тротуарів, щоб не ускладнювати рух громадського транспорту та роботу комунальних служб з очищення доріг та хідників від снігу.

Відстежити рух тролейбусів та трамваїв можна тут.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ