Вячеслав Кириленко ознайомився із ходом підготовки до відзначення ювілеїв Львова та Івана Франка
Слухай онлайн
Політика

В’ячеслав Кириленко ознайомився із ходом підготовки до відзначення ювілеїв Львова та Івана Франка

Сьогодні, 26 травня під час перебування у Львові в.о. віце-прем’єр-міністра В’ячеслав Кириленко та перший заступник глави секретаріату Президента Іван Васюник відвідали Личаківський цвинтар, де поклали квіти до могили Івана Франка. Після того вони відправилися у центр міста  для того, щоб відвідати об’єкти реставраційних робіт у Львові.
Виконуючий обов’язки віце-прем’єр-міністра В’ячеслав Кириленко та перший заступник глави секретаріату Президента Іван Васюник ознайомилися з роботами на площі Ринок а також з реставрацією театру імені Марії Заньковецької. Під час ознайомлення із реставраційними роботами на плоші Ринок Івану Васюнику та В’ячеславу Кириленку довелося поспілкуватися з представниками ГМ «Опора», після розмови з представниками ГМ «Опори» Іван Васюник попросив активістів «Опори» обрати із свого середовища трьох людей, які б виклали позицію громадської мережі на засіданні оргкомітету. «Ми виступаємо за те, щоби було взаєморозуміння між археологами та будівельниками, владою та громадою в процесі реставрації Львова будь-хто, хто є компетентним у галузі археології може прийти на засідання оргкомітету та викласти свою позицію» — заявив «Гал-info» В’ячеслав Кириленко, коментуючи акцію громадянської непокори, яка організована ГМ «Опора». Окрім цього Кириленко розповів, що він ознайомився безпосередньо із планами реконструкції під час відвідання об’єктів він поспілкувався як з археологами, так і з самими будівельниками, він зазначив, що бере всі зауваження до уваги і вони будуть розглянуті на засіданні оргкомітету.
Сьогодні, 26 травня у Львові за участю в.о. віце-прем’єр-міністра В’ячеслав Кириленко та перший заступника голови Секретаріату Президента Іван Васюник відбувається засідання оргкомітету, присвяченого підготовці святкування 750 річчя Львова та 150-річчя Івана Франка. Сьогодні ж на площі Ринок ГМ «Опора» проводить акцію протесту, оскільки в ході реставраційних робіт на площі Ринок, на їх думку, допущено значні порушення законодавства.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...