Слухай онлайн
Політика

Виконавче провадження про демонтаж наметів на львівському Євромайдані хочуть закрити

Відділ охорони культурної спадщини та культурних цінностей Львівської ОДА, який позивався до організаторів львівського Євромайдану, щоби обмежити проведення мирних зібрань шляхом заборони встановлення наметів, звернувся до Головного управління юстиції у Львівській області з проханням відкликати виконавче провадження. Цю інформацію сьогодні, 25 листопада, у коментарі Гал-інфо підтвердив начальник відділу охорони культурної спадщини та культурних цінностей Львівської ОДА Андрій Левик.

Нагадаємо, раніше відділ охорони культурної спадщини пояснював ініційований  позов тим, що намети начебто створюють загрозу збереженню історичного середовища Львова.

Водночас у коментарі Андрій Левик пояснив, що ніяких порушень нема, тому й прийняли рішення закрити провадження.

Додамо, що в копії нинішньої заяви відділу про повернення виконавчого документа, оприлюдненій на Facebook Євромайданом Львів,  йдеться: «Враховуючи те, що після прийняття судового рішення відповідачі не вчиняли дій, які б шкодили об’єктам культурної спадщини , не встановлювали малих архітектурних форм за адресами, що вказані у рішенні суду, відповідно до статті 47 ЗУ «Про виконавче провадження», просимо повернути виконавчі документи та закрити виконавче провадження у справі № 13/8844/13-а».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ