Слухай онлайн
Економіка

Виконком підтримав впровадження заходів задля забезпечення збалансованого будівництва на території міста

Сьогодні, 2 липня, на засіданні виконавчого комітету підтримали рішення щодо здійснення заходів забезпечення збалансованого будівництва та розвитку соціальної інфраструктури міста. Про це інформує пресслужба ЛМР.

Зокрема, прийняте рішення передбачає проведення аналізу соціальної інфраструктури перед будівництвом, задля створення комфортного середовища для мешканців, розвитку соціальної, транспортної та інженерної інфраструктури міста, а також з метою запобігання надмірному навантаженню від нового багатоквартирного будівництва на інфраструктуру відповідної вулиці та мікрорайону.

«Будівництво, яке активно здійснюється у місті Львові потребує паралельної розбудови соціальної інфраструктури. Адже відомо, що уряд прийняв закон, яким скасував пайовий внесок на розвиток інфраструктури міста. У зв’язку з прийнятим законом, сотні мільйонів гривень були вилучені з місцевих бюджетів.

Заходи, які здійснюються для забезпечення збалансованого будівництва та розвитку інфраструктури, передбачають проведення аналізу ситуації у відповідному мікрорайоні відповідними органами міської ради, першочергово – управлінням архітектури та урбаністики, гуманітарного та інженерного блоків, які проаналізують забезпеченість цієї території дитячим садочком, певною кількість паркомісць, забезпеченість дорогами, відповідними інженерними мережами та іншим переліком заходів, що необхідно реалізувати для комфортного життя мешканців, які там проживають. Здійснення заходів передбачатиметься з моменту прийняття ухвали на сесії Львівської міської ради.

Також ми рекомендуємо забудовникам долучатися до розбудови соціальної інфраструктури, що буде визначатися за результатами проведеного аналізу містобудівної ситуації, але у розмірі не меншому, ніж 4% від вартості всього будівництва.

Крім цього, цим рішенням виконавчого комітету ми даємо певні рекомендації до забудовника. Ми систематизуємо всі минулі питання, які розглядалися на виконавчому комітеті, що стосується облаштування підземних контейнерів для збору побутових відходів, пожежної безпеки, і акцентуємо увагу на тому, що цей містобудівний розрахунок повинен у повній мірі відображатись у проєкті будівництва», - розповів Любомир Зубач, заступник міського голови з містобудування.

Також він додав, що важливо, аби забудовник сприяв діяльності митців та художників та надавав можливість на новозбудованих та реконструйованих будівлях представляти результати своєї творчої роботи.

«Треба спонукати любити мистецтво і пропагувати мистецтво в будівлях, які вони будують. Я вважаю, що до цього потрібно долучати Академію мистецтв», - акцентував мер Львова Андрій Садовий.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ