Слухай онлайн
Cуспільство

Визначено кращі школи України за результатами ЗНО-2017

У рейтингу лідирує Львівська область, Київ – на третьому місці.

Складено рейтинг загальноосвітніх шкіл України за підсумками зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2017 року.

"За результатами рейтингу перше місце в Україні зайняв київський ліцей "Інтелект", на другому місці розташувався Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при ЛНУ ім.Франка, третє місце отримав Дніпропетровський обласний медичний ліцей-інтернат "Дніпро". В цілому у першу десятку рейтингу потрапили 6 навчальних закладів з Києва, два навчальних заклади з Дніпра і по одному зі Львова та Івано-Франківська", - повідомляє укладач рейтингу видання "Освіта.иа"

Методика наступна: школи відповідно до рейтингового балу, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отримані учасниками тестування з усіх предметів ЗНО та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

Лідером рейтингу за результатами ЗНО серед областей стала Львівська область. Друге і третє місце посіли Тернопільська та Київська області.

Найгірші результати з ЗНО – у випускників шкіл Чернівецької та Закарпатської областей, а також Херсона і Миколаєва.

Крім основного рейтингу шкіл України, також опубліковані рейтинги шкіл усіх обласних центрів та областей України, а також рейтинги шкіл з окремих предметів зовнішнього незалежного оцінювання.

ДТ

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ