Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика

Я не буду з вами молитись, - капелан Львівської міської ради о. Павло Дроздяк

"Я сьогодні не буду з вами молитися. Я прошу вибачення у тих, для кого це було дійсно важливе, для кого молитва була дорогою". З такими словами виступив до депутатів Львівської міської ради капелан Ратуші отець Павло Дроздяк.
Капелан ЛМР отець Павло Дроздяк

Спершу виступ капелана почався зі слів про те, що Львів – це дуже особливе місто.

«Воно без сумніву мультикультурне місто. Це і місто, яке увібрало у себе християнські традиції як зі сходу, так із заходу. І тому без сумніву нам дуже приємно жити у місті, яке є містом миру, в якому є Господь».

Далі о. Павло Дроздяк пригадав, звідки бере корені традиція промовляння молитви перед початком голосуванням депутатів ЛМР.

«Саме тому за такою, напевно що, логікою думали депутати минулих скликань, коли одного разу звернулись до Митрополита Львівського для того, щоб кожне пленарне засідання розпочиналось з молитви. Це не була ініціатива когось окремого, але це була ініціатива міста, представників депутатського корпусу, які забажали з Богом починати свій робочий день. І, напевно, у тому була логіка і суть, адже бажали зодягатись у Христу та з Христом робити добрі речі».

Капелан наголосив тому, що йому соромно за поведінку депутатів і з цього приводу він неодноразово отримував дзвінки.

«Мені не байдуже, що відбувається у цій сесійній залі. Мені не байдуже як капеланові отримувати після цього дуже багато телефонних дзвінків з докорами про поведінку. Не приємно, бо відчуваю себе відповідальним».

Опісля пригадав повчальну історію з Євангелія, яка мала би підвести до фінального акорду виступу.

Кульмінацією звернення капелана о. Павла Дроздяка  стало рішення священника не молитись разом з депутатами традиційно «Отче наш».

«Я сьогодні не буду з вами молитися. Я прошу вибачення у тих, для кого це було дійсно важливе, для кого молитва – була дорогою. Але я сьогодні залишу це на ваш розсуд. Якщо вам буде потрібна ця молитва перед початком пленарного засідання, і насправді будем себе поводити гідно і достойно: не штовхаючись, не перебиваючи, не лаючись. Бо мені як капеланові за ці сім років було дуже боляче і за все те, що зараз відбувається. Тому нехай благословення Отця і Сина, І Святого Духа спочине на всіх тих, хто його хоче отримати , а  всім решти зичу вам благословенного дня!

Слава Ісусові Христу!".

Замість капелана "Отче наш" прочитав Андрій Іванович Садовий.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ