Слухай онлайн
Економіка

Янукович вимагає переглянути держбюджет уже в січні

Президент України Віктор Янукович наполягає на тому, що держбюджет-2012 має бути переглянуто вже у січні в частині справедливого розподілу коштів регіонам.

«Критикувати цей бюджет можна як завгодно сьогодні, непропорційний розподіл фондів регіонального розвитку. Я вимагаю, Миколо Яновичу, від вас і міністра фінансів і всього уряду, щоб протягом січня разом з регіонами ви розглянули ці питання, і щоб всі ресурси, які є для регіонального розвитку, які ми передбачили, були розподілені справедливо, щоб ніяких перекосів не було», — сказав глава держави на засіданні комітету економічних реформ у середу в Києві, повідомляє ZN.UA.

В.Янукович при цьому зазначив, що держбюджет необхідно було приймати в тому вигляді, в якому його було підготовлено, для своєчасних виплат у 2012 році.

Нагадаємо, раніше перший заступник глави Адміністрації президента Ірина Акімова заявляла, що В.Янукович виступає за якнайшвидший перегляд державного бюджету на 2012 рік.

З вимогою переглянути держбюджет на 2012 рік в частині розподілу коштів регіонам вже виступила Львівська облрада, яка прийняла відповідне звернення до лідерів держави на засіданні 5 січня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ