Слухай онлайн
Політика

ЄС вимагає від України покінчити з політичними чварами

ЄС вимагає від України покінчити з політичними чварами, - Голос Америки.

Євросоюз посилює тиск на українську владу, щоб Київ подолав політичну ворожнечу і взявся за впровадження обіцяних реформ, аби закріпити демократичні та економічні засади країни.  

Зокрема, на зустрічі глав МЗС Євросоюзу 18 січня західні партнери не приховували стурбованості, що їхні політичні інвестиції в Україну можуть виявитися даремними.

«Ми розуміємо, що українська влада перебуває під внутрішнім тиском, - заявив глава МЗС Великобританії Філіп Гаммонд на зустрічі міністрів закордонних справ Євросоюзу, - але ми продовжуємо нагадувати їм про їхні зобов’язання у Мінських угодах». 

Реформи, прив'язані до Мінської угоди, дали б Києву більший кредит довіри, сказав Гаммонд. Тут ідеться і про зміни до Конституції України щодо надання особливого статусу окупованим регіонам Донбасу.

18 січня 9 країн Євросоюзу, серед яких Німеччина та Британія, заявили, що Європа повинна робити більше для підтримки України та закликали до впровадження реформ.  

«Є прогалини в системі правосуддя, особливо в боротьбі з корупцією», - заявив міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр на прес-конференції. «Це потрібно виправити якомога швидше. ... Україна має стати привабливішою для іноземних інвесторів».

Голос Америки

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ