Слухай онлайн
Політика

Ющенко поки не збирається звільняти державну дачу?

Екс-президент Віктор Ющенко поки не збирається звільняти державну дачу в Конча-Заспі. Про це йдеться у відповіді керівника Головного управління забезпечення доступу до публічної інформації адміністрації президента Дениса Іванеска на запит "Української правди".

"За інформацією ДУС, Ющенко В.А. не звертався з питанням про вивільнення зазначеного приміщення, а також не ініціював питання надання його в довічне користування, викуп або довгострокову оренду", - йдеться у відповіді.

"Станом на 16.01.2012 року президентом (2005-2010) Ющенком використовується державна дача у будинку відпочинку "Конча-Заспа" відповідно до постанови Верховної Ради "Про забезпечення, обслуговування та охорону президента" від 04.01.1992", - сказано у повідомленні.

 

Раніше ще 1 вересня 2011 року дружина екс-президента Катерина Ющенко повідомила, що їхня родина переїжджає з державної дачі у Конча-Заспі до нового будинку.

"Ми зараз переїжджаємо у новий дім, і там дуже багато роботи. Я, зрозуміло, залишаю чоловікові все по технічних питаннях, по надвору. А все по дизайну, по кухні, то я намагаюся сама вирішити", - сказала вона.

За її словами, вони переїжджають "трошки із запізненням".

"З деяких причин, включаючи пожежу та інші причини, трошки спізнилися, але не можемо дочекатись, коли переїдемо у свій дім", - розповіла Катерина Ющенко.

Як відомо, після того, як Ющенко залишив посаду президента в 2010 році він залишився жити у державній резиденції в Конча-Заспі.

Як заявляла його прес-секретар Ірина Ванникова, він житиме там доти, поки його власний будинок у Нових Безрадичах "проходить необхідну реконструкцію".

Навесні 2010 року в будинку Ющенка у Нових Безрадичах сталася пожежа - загорілася частина покрівлі.

Як відомо, Ющенко завжди висловлювався за відмову від пільг.

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ