Слухай онлайн

З якими проблемами стикаються районні ЗМІ Львівщини?

Сьогодні, 25 лютого, голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький зустрівся із головними редакторами районних ЗМІ, членами Національної спілки журналістів. Про це сьогодні, 25 лютого, повідомили Гал-інфо у прес-службі Львівської ОДА.
Фото ЛОДА

Присутні акцентували увагу на фінансовій підтримці локальних ЗМІ та розвитку FM-мовлення. Окрім того порушили проблему скорочення поштових відділень в населених пунктах, що призводить до несвоєчасної доставки газет за передплатою.

Також  відзначили, що для друкованих ЗМІ стартував обласний конкурс журналістики “Четверта влада”. Конкурс має на меті популяризацію та розвиток регіональної преси, розвиток громадянського та інформаційного суспільства, підтримки свободи слова, створення сприятливих та змагальних умов для покращення розвитку газет.

Окрім того, редактори задали очільнику області актуальні запитання щодо збереження лісового фонду, реорганізації вугільної галузі, розвитку альтернативної енергетики, формування команди у Львівській ОДА, співпраці з політичними силами.

Також члени Спілки журналістів попросили очільника посприяти у виданні книги про львівських Героїв російсько-української війни.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...
");