Слухай онлайн
Cуспільство

За час безвізу 38% українців скористалися авіаційним транспортом

у липні минулого року понад 1,29 мільйона громадян України перетнули кордон з країнами Європейського Союзу, з них 1,13 мільйонів осіб слідували наземним транспортом. За аналогічний період, але вже у 2017 році, до країн ЄС прослідувало близько 1,9 мільйонів наших співвітчизників. При цьому все більше українців почали використовувати авіаційний транспорт, загалом літаками в європейські країни відлетіло 27% наших громадян. Не останню роль у збільшені пасажиропотоку зіграв звісно ж безвіз. Про це повідомили у Держприкордонслужбі.

Нагадаємо, з 11 червня поточного року в Україні запроваджений безвізовий режим з країнами Європейського Союзу, що значно спрощує процес перетину державного кордону для українців. 

Загалом від початку дії безвізових поїздок в країни Європи оформлено більше 3,6 мільйонів наших співвітчизників, при цьому майже 170 тисяч громадян України (в липні – 91 тисяча громадян України) скористалися перевагами спрощеної системи.

В рамках безвізу 38% осіб слідували за кордон авіаційним транспортом. Решта українців користувалися залізницею чи перетинали кордон в автомобільних пунктах пропуску на кордоні з ЄС. І як стверджує статистика, найбільша активність подорожніх спостерігалась кордоні з Польщею та Угорщиною.

Слід зазначити, що за весь період дії безвізу у перетині кордону відмовлено лише 55 громадянам України, переважно через не змогу підтвердити мету поїздки та на виконання доручень державних органів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ