Слухай онлайн
Cуспільство  |  Здоров'я

За добу в ЗСУ виявили 40 нових випадків COVID-19

Станом на 10.00 19 вересня в Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, хворіє - 681 особа.
Фото: Держприкордонслужба

Всього за час пандемії одужало – 1754 особи, летальних випадків – 9.

На ізоляції (втому числі самоізоляція) перебуває 844 особи. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція найближчих три доби – 53 особи.

За минулу добу зареєстровано 40 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

З них у закладах охорони здоров’я перебуває 10 осіб (Військово-медичний клінічний центр Західного регіону – 2 військовослужбовця, Військово-медичний клінічний центр Східного регіону – 3 військовослужбовця, Військово-медичний клініцний центр Північного регіону – 1 військовослужбовець, Білоцерківський та Житомирський військові госпіталі – по 1 військовослужбовцю, Івано-Франківська та Львівська міська лікарня – по 1 працівнику ЗС України). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування.

На лікуванні вдома під наглядом медичної служби перебуває 30 осіб (Київська область – 10 військовослужбовців та 2 працівника ЗС України, Львівська область – 4 військовослужбовця та 3 працівника ЗС України, Одеська область – 6 військовослужбовців, Тернопільська, Черкаська, Кіровоградська та Вінницька області – по 1 військовослужбовцю , Рівненська область – 1 працівник ЗС України). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.

Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами.

Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає дотримуватися правил карантину та особистої гігієни.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ