За результатами перевірки комісії Держпромгірнагляду на Львівщині до відповідальності притягнуто 16 осіб
Слухай онлайн
Економіка

За результатами перевірки комісії Держпромгірнагляду на Львівщині до відповідальності притягнуто 16 осіб

Результатом перевірок контролю за проектуванням, новим будівництвом, реконструкцією, капітальним ремонтом та експлуатацією будинків і споруд, які було проведено працівниками територіального управління Держпромгірнагляду по Львівській області, стало те, що до адміністративної відповідальності притягнуто 16 чоловік, у тому числі – 6 перших керівників. Повідомили в прес-службі територіального управління  Держпромгірнагляду по Львівській області.

Червоноградською державною гірничотехнічною інспекцією проведено 19 перевірок безпечної експлуатації виробничих будівель і споруд підконтрольних підприємств. Під час перевірок виявлено 340 порушень нормативних документів з охорони праці, 17 працівників (з них – 10 інженерно-технічні працівники) притягнуто до дисциплінарної відповідальності, 5 – до адміністративної.
 Попрацювати гірничим інспекторам довелося багато, бо на перевірених підприємствах експлуатується 487 виробничих будівель і 102 споруди, з яких 24 будівлі і 4 споруди в аварійному стані. Зокрема, будівля канатної дороги та димова споруда шахти «Зарічна», старе приміщення адміністративно-побутового корпусу центральної збагачувальної фабрики, будівля породної галереї шахти «Відродження» та ДВАТ «Шахта «Надія», будівля допоміжної підйомної установки шахти «Візейська», приміщення старої котельні шахти «Великомостівська» і приміщення вентилятора шахти «Лісова».
Крім аварійних об’єктів, було виявлено і такі, що можна віднести до доволі широкого поняття – «задовільний стан» (27 будівель). Однак працівники Держпромгірнагляду виявили низку суттєвих порушень. До прикладу, на шахті «Великомостівська» службою спостереження огляд будівель і споруд проводиться не систематично, а коли проводиться, то часто не видаються відповідні приписи, на деяких шахтах («Червоноградська», «Межирічанська», ДВАТ «Шахта «Надія») сама служба спостереження функціонує, на думку інспекторів, недостатньо.
 Відповідні перевірки було проведено і львівською державною гірничотехнічною інспекцією з нагляду за охороню надр, у гірничорудній і нерудній промисловості та за вибуховими роботами. За результатами проведених обстежень видано 7 приписів, заборонено експлуатацію 2 об’єктів, притягнуто до адміністративної відповідальності 4-х посадових осіб.
  Найхарактернішими порушеннями є такі: на ВАТ «Кар’єроуправління» проводиться реконструкція будівлі адміністративно-побутового корпусу без наявності проектно-кошторисної документації, не проведено паспортизацію деяких будівель; на Ходовицькому гравійному кар’єрі – те ж саме: відсутня паспортизація, крім того, вийшов термін проведення наступного обстеження деяких будівель; на ЗАТ «Галка-Дрогобич» паспорти в наявності, але рекомендації, дані в них, не виконуються.
   За результатами проведених перевірок видано 22 приписи, притягнуто до адміністративної відповідальності 16 чоловік, в тому числі 6 перших керівників. Робота з перевірки дотримання вимог постанови Кабміну «Про забезпечення надійності експлуатації будівель, споруд та інженерних мереж» триває.


 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...