Заборону ВР розпивати пиво на дитячих майданчиках Садовий приписав собі
Слухай онлайн
Cуспільство

Заборону ВР розпивати пиво на дитячих майданчиках Садовий приписав собі

«Мені приємно, що ці наші вимоги, достатньо жорсткі на кінець-то почули. Ми наполягали на закритті гральних автоматів і сьогодні у Львові є полегшення у цьому напрямку. Верховна Рада почула наші вимоги заборони продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв в тих місцях, де і діти займаються, де люди відпочивають, біля спортивних закладів. Вчора було прийнято рішення важливе. Думаю, що Президент обов’язково має його підписати, щоб ми з тою нечистю покінчили. Мають бути спортивні зали, мають бути спортивні школи, мають бути дитячі майданчики, а не кіоски, біля яких збираються невідомо хто і розпивають спиртні напої, і показують негативний приклад для дітей. Тому це дуже мудре рішення», – заявив міський голова Андрій Садовий. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

 

Нагадаємо, що у липні Львівська міська рада прийняла ухвалу «Про врегулювання торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та тютюновими виробами». Відтак було обмежено продаж у стаціонарних об'єктах торгівлі та в об'єктах дрібнороздрібної мережі алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів біля навчальних, дошкільних закладів; також у спортивних закладах, на спортивних майданчиках, у місцях проведення спортивних змагань та культурно-мистецьких заходів.

 

На виконання ухвали 78 об’єктів дрібно-роздрібної мережі припинили торгівлю пивом та після закінчення терміну дії ліцензії припинять торгувати алкогольними та тютюновими виробами.

 

У районних адміністраціях  працюють мобільні групи, куди входять представники контролюючих служб,  які стежать за дотриманням вимог чинного законодавства з реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів.

 

Нагадаємо, що вчора Верховна Рада України прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв».
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...