Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

Західноукраїнська філія Європейської Бізнес Асоціації святкує другу річницю заснування

Сьогодні, 27 квітня, відбудеться урочисте святкування другої річниці діяльності Західноукраїнської філії Європейської Бізнес Асоціації. Про це „Гал-info” повідомила регіональний координатор Наталія Климко.
Європейська Бізнес Асоціація була заснована в 1999 році як форум для обговорення та вирішення проблемних питань, з якими зустрічаються представники європейського бізнесу в Україні. До складу Асоціації входять понад 550 провідних європейських та міжнародних компаній, що працюють в Україні. Асоціація має міцні робочі стосунки з Європейською комісією та посольствами країн Європейського Союзу у Києві. Головна мета діяльності Асоціації полягає в тому, щоб полегшити та зміцнити зв’язки України з Європейським Союзом через гармонізацію законодавства, а також сприяти створенню привабливого інвестиційного клімату для західних інвесторів в Україні.
Західноукраїнська філія Європейської Бізнес Асоціації розпочала свою діяльність у 2004 році.  На сьогодні Західноукраїнська філія об’єднує 72 компанії, що знаходяться переважно у Львові та Львівській області, пропонуючи їм: колективний захист інтересів у центральних та місцевих органах державного управління України; регулярну інформаційну підтримку щодо процесів, які впливають на ведення бізнесу в Україні, а також семінари та презентації; культурні та соціальні заходи, що надають можливість представникам європейської бізнес спільноти зустрічатися неформально. 
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...