Слухай онлайн
Економіка

Затверджено зміни до загального фонду бюджету Львівської МТГ на 2021 рік

Сьогодні на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про внесення змін до бюджету Львівської міської територіальної громади на 2021 рік», Ухвалу прийняли із доповненнями.
Фото Олена Ляхович

Про це інформує пресслужба ЛМР.

«За пропозиціями головних розпорядників коштів пропонується внести зміни до загального і спеціального фондів бюджету Львівської міської територіальної громади на 2021 рік, у тому числі:

  • управлінню культури збільшити поточні видатки загального фонду на суму 150 тис. грн для придбання предметів та інвентарю для забезпечення діяльності палаців і будинків культури шляхом зменшення видатків бюджету розвитку;
  • управлінню молодіжної політики збільшити видатки для Української академії лідерства на суму 580 тис. грн на компенсування орендної плати за використання приміщень та організацію харчування для студентів шляхом зменшення видатків на діяльність музеїв і виставок управління культури департаменту розвитку;
  • департаменту містобудування збільшити видатки на 296 тис. грн (в тому числі оплата праці 266,2 тис. грн) для забезпечення належних умов оплати праці працівникам «Стрийський парк» шляхом зменшення поточних видатків та видатків передбачених на благоустрій», - йдеться у пояснювальній записці до проекту ухвали.

Своєю чергою Олег Іщук, директор департаменту фінансової політики ЛМР, озвучив доповнення до тексту ухвали.

Зокрема, виділять 349,6 управлінню соціального захисту, у зв’язку з переведенням Центру обліку і нічного перебування бездомних осіб та Комунального закладу «Соціальний готель» в умовах поширення ковід у цілодобовий режим роботи, для забезпечення у повному обсязі виплати заробітної плати працівникам шляхом зменшення поточних видатків на соціальний захист.

«Пропонується 4 млн 200 тис. грн передати із загального фонду бюджету у бюджет розвитку для управління охорони здоров'я як внески до статутного капіталу КНП «Львівське територіальне медичне об’єднання «Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги» для придбання установок для забезпечення підключення кисневих станцій.

І також, сьогодні зранку, було підписано розпорядження голови ЛОДА про виділення нам субвенції на погашення заборгованості різниці в тарифах у теплопостачальних підприємствах у сумі 725 млн 11 тис. грн», - доповів Олег Іщук, директор департаменту фінансової політики ЛМР.

Ухвалу, з озвученими доповненнями, підтримали 47 депутатів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ