Завтра – останній шанс українських біатлоністів здобути нагороди на Олімпіаді

Збірна України 23 лютого боротиметься тільки в командній чоловічій естафеті з біатлону в рамках Олімпіади у Південній Кореї, - Радіо Свобода.

Змагання розпочнуться о 13:15. На перший етап вийде Артем Прима, другим буде Сергій Семенов, третім – Володимир Сємаков, а фінішуватиме Дмитро Підручний.

Раніше жіноча збірна України з біатлону не змогла підтвердити титул олімпійських чемпіонів 2014 року. Квартет Варвинець-Семеренко-Джима-Меркушина фінішував одинадцятим. «Золото» здобула збірна Білорусі, яка подолала дистанцію з часом 1 година 12 хвилин 3,4 секунди. Це друга нагорода вищого гатунку для білоруської збірної.

«Срібло» вибороли біатлоністки зі Швеції, а «бронза» – на рахунку збірної Франції.

У командному заліку продовжує лідирувати збірна Норвегії, яка здобула 35 нагород (13 золотих, 12 срібних та 10 бронзових). Також у кращій п’ятірці команди з Німеччини, Канади, США та Нідерландів.

Україна стала 19-ою, маючи в своєму активі «золото» Олександра Абраменка. Сходинку у турнірній таблиці «синьо-жовті» розділяють з Угорщиною.