Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика

Зеленський офіційно представив Міністра оборони України

Президент України Володимир Зеленський представив колективу Міністерства оборони України нового керівника – Андрія Тарана. Про це повідомили 11 березня у прес-службі Глави держави.
Фото: Офіційне інтернет-представництво Президента України

Під час зустрічі Глава держави наголосив, що пріоритетом роботи нового міністра має стати забезпечення високої обороноздатності країни.

ʺДля зміцнення наших Збройних сил потрібна спільна, злагоджена робота Міністерства та керівника Збройних сил України за всіма важливими напрямамиʺ, – сказав Володимир Зеленський.

Президент зазначив, що основу будь-якої армії складають люди, тому всі стратегії оборонного відомства мають бути спрямовані передусім на людину.

ʺМова про гідне забезпечення наших військових сучасним та ефективним озброєнням, підвищення рівня підготовки, посилення соціальної захищеності людей у погонах. Наші військові віддають Батьківщині сили, здоров’я, віддають життя, а отже – вони повинні мати потужний ʺмотиваційний пакетʺ, – наголосив Глава держави.

Президент відзначив важливість ставлення армії до міністра оборони.

ʺМи розуміємо, що, згідно зі стандартами НАТО, міністром оборони повинна бути цивільна людина, але в нас триває війна. І для мене дуже важливо, щоб армія поважала міністра оборониʺ, – сказав Володимир Зеленський.

Новопризначений міністр оборони України Андрій Таран подякував Верховному Головнокомандувачу за довіру та запевнив: на посаді робитиме все для виконання складних завдань, які стоять перед міністерством.

За його словами, головний пріоритет – забезпечення високої обороноздатності країни.

ʺЗбройні сили потребують технологічної модернізації, переходу на сучасні системи озброєння з використанням новітніх технологій. Необхідна обдумана програма розвитку озброєнь, а не безсистемна закупівля для латання старих дірокʺ, – зазначив він.

Водночас Андрій Таран зауважив, що люди – основа армії. Тому потрібно, щоб усі військовослужбовці стали насправді професійними. Для цього необхідна наполеглива робота міністерства й військового керівництва ЗСУ.

Також міністр наголосив на необхідності продовження політики соціального захисту військових і членів їхніх сімей. Зокрема, потрібно розробити та втілити в життя широкий мотиваційний пакет. Він має передбачати забезпечення житлом, гідну зарплату, пріоритетне право на вступ до навчальних закладів, безкоштовну освіту, надання якісних медичних послуг, а також гарантії при звільненні.

ʺВсе це, я вважаю, дасть змогу підвищити престиж служби в Збройних силах. Зробити її привабливою, перспективною, вирішити нарешті питання комплектування та підняти рівень бойової спроможностіʺ, – заявив міністр.

Крім того, Андрій Таран наголосив на необхідності продовжити впровадження у Збройних силах України стандартів НАТО. Йдеться передусім про максимальне забезпечення здатності ЗСУ взаємодіяти із силами Альянсу.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, Кабмін звільнив голову Нацагентства з питань держслужби.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ