Слухай онлайн
Політика

Зеленський вніс до Ради законопроєкт про відповідальність ʺзлодіїв у законіʺ

Як повідомили у прес-службі Президента України, Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроект про кримінальну відповідальність "злодіїв у законі"

Президент України Володимир Зеленський подав до Верховної Ради проект закону ʺПро внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за злочини, вчинені злочинною спільнотоюʺ, який передбачає кримінальну відповідальність за перебування осіб у статусі ʺзлодія у законіʺ.

Як зазначається у пояснювальній записці, забезпечення політичної та економічної стабільності в Україні вимагає суттєвих змін у правоохоронній політиці держави щодо боротьби з організованою злочинністю, яка становить значну загрозу для охоронюваних державою прав та інтересів громадян, сталого розвитку суспільства, а також для національної та публічної безпеки України.

Організована злочинність та особи, які здійснюють таку організацію й керівництво – ʺзлодії у законіʺ, формують в Україні типове для країн колишнього СРСР злочинне середовище. Для нього характерні: наявність жорсткого кодексу поведінки, сталих кримінальних традицій, а також високий рівень організованості, ієрархічності, закритості та конспіративності.

Ініційований Президентом законопроект передбачає кримінальну відповідальність за перебування осіб у статусі ʺзлодія у законіʺ, створення та участь у злочинних спільнотах тощо.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");