Жан Беленюк приносить Україні перше золото на Олімпійських іграх

Український спортсмен з греко-римської боротьби Жан Беленюк здобув золото на Олімпійських іграх у Токіо. Про це повідомили на Facrbook-сторінці НОК України та олімпійська команда.
Жан Беленюк

Угорець Віктор Льорінц, який у фіналі світової першості-2019 поступився нашому борцеві, і цього разу не став на заваді втілення олімпійської мрії представника України. З рахунком 5:1 Беленюк переміг суперника і став Олімпійським чемпіоном.

Україна, таким чином, здобуває першу золоту медаль на Іграх в Токіо і сьогодні суттєво підніметься у медальному заліку! Також українці виграли 2 срібні і 6 бронзових медалей.

Президент Національного олімпійського комітету України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка привітав борця та його наставника Володимира Шацьких, а також всю борцівську спільноту з підкоренням олімпійської вершини та побажав й надалі успішно продовжувати славні спортивні традиції.