Слухай онлайн
Cуспільство

Жіноча Ділова Палата України відзначила річницю з дня створення

Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
1/2
Як повідомили Гал-інфо у прес-службі ЛОДА, 25 серпня Жіноча Ділова Палата України відзначає річницю з дня створення. Представниць привітав перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

“Мені приємно сьогодні перебувати серед Вас, справжніх професіоналів своєї справи. Підтримка бізнесу є одним з пріоритетів роботи Львівської обласної державної адміністрації. Не так давно Львівська ОДА та Жіноча Ділова Палата України підписали Меморандум про співпрацю. Впевнений, що цей документ буде наповнений діяльністю, а також сприятиме розвитку програм. Ми радо підтримаємо ініціативи Жіночої Ділової Палати України та долучатимемось до допомоги в їх реалізації. Ви вкотре доводите, що жити і працювати в Україні – це перспективно. Бажаю Вам ніколи не зупинятися та досягати все нових вершин на благо нашої держави”, - зазначив Андрій Годик.

Зазначимо, впродовж року діяльності Жіноча Ділова Палата об’єднала більше 150 активних жінок з усієї України. ЖДПУ реалізувала більше 10 великих соціальних та благодійних проектів. Зокрема, це  допомога для УТОС, організація в дитячих будинках свята Миколая тощо.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ