Журналісти «Львів-ТБ» уже два місяці не отримують заробітну плату. Про це сьогодні, 27 лютого, під час прес-конференції повідомив голова бюджетногї колимісії лвьівської обласної ради Ярослав Качмарик.
За словами Качмарика, в телекомпанії наразі немає ліцензії. Однак, депутат вірить, що її вдасться повернути. тоді телекомпанія зможе сама на себе заробляти.
Наразі ж депутати виділили на програму підтримки телекомпанії 7 млн грн, і зменшувати цю суму вони не збираються.
Також Качмарик додав, що журналісти телекомпанії досі не отримали зарплати за два місяці, бо програма ще не ухвалена сесією облради.
![](/im/printer.png)
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ