Слухай онлайн
Cуспільство

Зранку у Львові працювало 55 одиниць снігоочисної техніки

Станом на ранок 31 січня по місту працювало 55 одиниць снігоприбиральної техніки, ще 18 машин було на чергуванні. Для посипання вулиць використано 231 м куб піскосуміші. Про це повідомили 31 січня Гал-інфо у пресслужбі ЛМР.
Фото ЛМР

Відтак, до прибирання було залучено: 36 піскорозкидувачів, 5 навантажувачів, 14 тракторів.

"Всі комунальні служби працюють. Вдень також до прибирання задіяна техніка, працюють двірники. Просимо також мешканців не бути байдужими та прибрати біля своїх будинків. Особливо наголошуємо на відповідальності голів ОСББ, управляючих компаній про належний стан територій біля будинків, які вони обслуговують", — повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства.

Вчора протягом дня до прибирання міста було залучено 72 одиниці снігоочисної техніки, ще 14 машин було на чергуванні. Для посипання вулиць використано 77 м куб піскосуміші та 14 тонн реагентів і солі.

Нагадаємо, загалом по місту до роботи в зимовий період буде залучено 138 одиниць. З них безпосередньо снігоприбиральної техніки — піскосії, машини з плужно-щіточним обладнанням, тракторці - це 86 одиниць. Місто має також 24 тис тонн піскосоляної суміші, та орієнтовно 5,5 тис. тонн чистої технічної солі, і 86 тонн хімічного реагенту.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ