Слухай онлайн
Cуспільство

Зранку у Львові працювало 73 одиниці снігоочисної техніки

Станом на ранок 30 січня по місту працювало 73 одиниці снігоприбиральної техніки, ще 9 машин було на чергуванні. Для посипання вулиць використано 397 м куб піскосуміші та 92 тонни реагентів і солі. Про це повідомили 30 січня Гал-інфо у пресслужбі ЛМР.
Зранку у Львові працювало 70 одиниць снігоочисної техніки

Відтак, до прибирання було залучено: 36 піскорозкидувачів, 5 навантажувачів, 26 тракторів.

"Всі комунальні служби працюють. Вдень також до прибирання задіяна техніка, працюють двірники. Комунальні служби допомагають прибирати території населених пунктів, які увійшли у Львівську МТГ. Просимо також мешканців не бути байдужими та прибрати біля своїх будинків. Особливо наголошуємо на відповідальності голів ОСББ, управляючих компаній про належний стан територій біля будинків, які вони обслуговують", — повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства.

Вчора протягом дня до прибирання міста було залучено 57 одиниць снігоочисної техніки, ще 27 машин було на чергуванні. Для посипання вулиць використано 63 м куб піскосуміші та 7 тонн реагентів і солі.

Нагадаємо, загалом по місту до роботи в зимовий період буде залучено 138 одиниць. З них безпосередньо снігоприбиральної техніки — піскосії, машини з плужно-щіточним обладнанням, тракторці - це 86 одиниць. Місто має також 24 тис. тонн піскосоляної суміші, та орієнтовно 5,5 тис. тонн чистої технічної солі, і 86 тонн хімічного реагенту.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ