Слухай онлайн
Політика

З’явились перші результати російських виборів в Криму

На російських виборах до парламентів Криму і Севастополя лідирує правляча партія Росії ʺЄдина Росіяʺ

Про це повідомляють російські державні ЗМІ з посиланням на Центральну виборчу комісію Росії та місцеві виборчі комісії, - передає Радіо Свобода.

Партія ʺЄдина Росіяʺ на виборах у Криму набирає 43,77% голосів після обробки перших 1,08% протоколів. Далі йдуть партії ЛДПР – 21,66%, КПРФ – 9,8%, ʺСправедлива Росіяʺ – 7,17%, ʺКомуністи Росіїʺ – 5,18%, Партія пенсіонерів – 3,54%, партія ʺБатьківщинаʺ – 2,29%, ʺПатріоти Росіїʺ – 0,86%.

У Севастополі фіксували низьку явку виборців. Як повідомляв проєкт Радіо Свобода Крим.Реалії, станом на 18 годину вечора міська виборча комісія заявляла про явку в 25%.

Загалом явка на російських ʺвиборах до парламенту Кримуʺ на 18 вечора склала 28,03%, що на 17% нижче, ніж восени 2014 року.

8 вересня МЗС України закликало міжнародних партнерів дати принципову оцінку організації і проведенню Росією так званих ʺмісцевих виборівʺ в тимчасово окупованому Криму

Раніше у прес-службі Представництва Європейського Союзу в Україні на запит проєкту Радіо Свобода Крим.Реалії відповіли, що Європейський союз не визнає проведені 8 вересня російською владою в Криму і Севастополі вибори депутатів парламентів і місцевих рад.

8 вересня на території анексованого Росією півострова пройшло ʺголосуванняʺ до російського парламенту Криму і в місцеві органи влади.

Прокуратура Автономної Республіки Крим закликала жителів півострова не брати участь у цих ʺвиборахʺ.

Офіційний Київ та країни Заходу неодноразово заявляли, що не визнають законності проведення Росією будь-яких виборів в анексованому Криму.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, Литва і Латвія не визнають "місцевих виборів" в окупованому Росією Криму.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");