Слухай онлайн
Cуспільство

На площі Ринок у Львові священики різних конфесій спільно освятили воду

Сьогодні, 19 січня, на площі Ринок у Львові священики різних конфесій спільно освятили воду. Очолив чин загальноміського освячення води Владика Філарет, Єпископ Львівський і Галицький Української Православної Церкви (МП).

Воду традиційно святили на площі Ринок поряд входу до міської Ратуші. В великій ємності, спеціально виготовленій для цієї мети, умістилося понад дві тони води. Набрати свяченої води усім охочим допомагали Пластуни.

«В цей день, коли ми освячуємо воду, через таїнство Церкви у світі з’являється Божественна Благодать. Вода впливає на кожного з нас. Вона дає нам особливу благодать. І Господь нам показує свою силу. Нічого не змінюється у нашому тілі, але під дією цієї благодатної води змінюється наша душа. Вода залишається водою, фізична формула, хімічний склад не змінюються. Але вода набуває Божественної енергії, яка і впливає на людину. Так само покликана і людина змінити свій стан. В сьогоднішній день ми з вами зібралися тут, щоб піднести свої молитви Богу, торкнутися цієї свяченої води, цієї Божественної Благодаті. Ми сьогодні зможемо почерпнути у всіх церквах, тут, цю Божественну воду, принести її додому», – зазначив Владика Філарет.

На освячення прийшли близько двох тисяч львів’ян та гостей міста. Усіх присутніх привітав міський голова Львова Андрій Садовий.

«Вже багато років ми маємо добру традицію, коли представники усіх наших християнських конфесій разом збираються на пл. Ринок і ми спільно освячуємо воду. Через освячення води ми стаємо ближчими до Ісуса Христа. Хочу побажати кожному з нас, щоб ця священна вода очистила наші душі, серця, наші домівки, місто, країну. Щоб ми жили за заповідями Божими, щоб ми були християнами. Бажаю усім багато гараздів, великої Божої ласки і єдності для всіх нас, нашого міста і держави», - зазначив він.

Фото - Сергій Бобра і прес-служба ЛМР

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ