Біатлон. Семенов фінішував 14-м у спринті в Обергофі

У четвер, 5-го січня, в Обергофі пройшов чоловічий спринт в рамках Кубка світу з біатлону.

На жаль, українці не змогли поборотися за нагороди.

Так, кращий результат серед наших біатлоністів показав Сергій Семенов, який після стрільби лежачи тримався у групі лідерів.

На жаль, два промахи на стійці не дозволили українцю фінішувати бодай у десятці кращих, як результат - 14-те місце.

Зазначимо, що на другому вогневому рубежі погано відстрілявся не тільки Семенов.

Так, одразу трьох промахів на стійці зазнав титулований Мартен Фуркад, який у підсумку фінішував тільки 8-м.

Двох промахів також допустився німець Ерік Лессер, 1+2 собі у пасив записав один з лідерів загального заліку росіянин Антон Шипулін, який фінішував за межами 20-тки.

Перемогу у підсумку здобув австрієць Юліан Ебергард, другим фінішував чех Міхал Шлезінгер, а замкнув п'єдестал пошани Домінік Віндіш з Італії.

Нагадаємо, Дмитро Підручний пропустив спринт через хворобу.