Слухай онлайн
Cуспільство

100 тон сміття зі Львова скинули в лісі на Житомирщині

Неприємний «Великодній сюрприз» отримала Новоборівська громада з міста Лева. Львівське сміття знову мандрує країною. Про це повідомили на сайті Новоборівської ОТГ Житомирськиї області.

22 квітня 2020 року, звалища відходів, орієнтовно 100 тон, виявили на території села Кропивня, Хорошівського району, Житомирської області на міжпольовій дорозі , яка відноситься до земель сільськогосподарського призначення. Можна тільки уявити, якої шкоди цей непотріб завдасть довкіллю, оцінку зробить екологічна інспекція. Серед відходів є безліч чеків, квитанцій, які вказують на місце походження цього сміття. 

Спеціалістами селищної ради підготовлені листи до екологічної інспекції, прокуратури, патрульної поліції - для посилення уваги за транспортом, який перевозить чи може перевозити сміття, Львівської міської ради, яка з 1 липня 2019 року повернула повноваження вивезення з ТВП (раніше цим займалась Львівська ОДА) та  Житомирської ОДА.

Як зазначено в повідомленні, також в березні поточного року була публікація про такий «подарунок»  в одному із сіл Баранівського району. В минулому році Семенівська ОТГ потерпала від львівського сміття.  В 2018 році: березень - поблизу села Рудня-Бистра Олевського району, липень у Новоград-Волинському районі, серпень - в Черняхівському районі та поблизу Любара, жовтень - поблизу села Чижівка Новоград-Волинського району - були виявлені такі «подарунки».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ