Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка  |  Здоров'я

12,1 млн грн з держбюджету отримала Львівщина для лікування хворих діабетом

12,1 мільйона гривень з державного бюджету отримала Львівщина для лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет. Про це інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА.

Сьогодні таке лікування забезпечується місцевими органами влади за кошти субвенції з державного бюджету та місцевих бюджетів, на що Львівщина отримає загалом 74,6 млн гривень у цьому році. Окрім того, з місцевих бюджетів Львівщини територіальними громадами виділено на цю мету 11,3 млн гривень.

"Уряд прийняв рішення, що з 1 жовтня поточного року програму забезпечення інсулінами адмініструватиме Національна служба здоров'я України. Завданням НСЗУ буде забезпечення доступу пацієнта до безоплатних препаратів інсуліну. За даними НСЗУ, на 3 місяці 2021 року (з жовтня по грудень) на програму виділено 1089,6 млн гривень для всіх областей України. Цього достатньо, щоб забезпечити всіх пацієнтів гарантованим інсуліном згідно з визначеними категоріями безоплатно", - розповів директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків.

Нагадаємо, що у Львівській області нараховується близько 60 тис. осіб, хворих на цукровий діабет, з яких близько 12 тис. – інсулінозалежні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ