Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

15 червня відзначають Всесвітній день вітру

Як повідомили у прес-сулжбі ЛОДА, щороку 15 червня відзначають Всесвітній день вітру.

Збільшення обсягів використання відновлюваних джерел енергії, в тому числі і вітру, в енергетичному балансі регіону підвищує рівень диверсифікації джерел енергоносіїв, що сприяє зміцненню енергетичної незалежності держави. Станом на червень 2019р. у Львівській області експлуатується три промислові вітрові електричні станції загальною потужністю 33,9 МВт.

Багато мешканців області встановлюють невеликі вітрогенератори для забезпечення електроенергією власних домівок. Невеликі вітряки можна побачити в Жовківському, Сокальському, Мостиському та інших районах області.

Управління енергозбереження департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження облдержадміністрації 13 червня 2019р. організовує прес-тур на приватне домогосподарство в с. Ситихів Жовківського району, в якому можна дізнатись як місцевий мешканець для виробництва електричної енергії для власних потреб використовує вітрогенератор потужністю 1 кВт, встановлений на щоглі висотою 12м., та  вісім полікристалічних  сонячних панелей потужністю 250 Вт кожна. Для виробництва теплової енергії для опалення будинку  використовується  твердопаливний  котел, який працює на біопаливі (дровах), а для гарячого водопостачання  -  геліоколектор.

Метою прес-туру ʺПриватний вітерʺ є підвищення розуміння суспільства потенціалу та позитивних ефектів, які дає широкомасштабне використання відновлюваних джерел енергії.                                       

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ