Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

17 травня стартує Третій Всеукраїнський форум фахівців у сфері урядових комунікацій

Як повідомили у Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, 17-18 травня відбудеться Третій Всеукраїнський форум фахівців у сфері урядових комунікацій.

Захід приурочений до річниці створення #єдинийголос – урядової комунікаційної платформи. Ініціатором та організатором заходу виступає Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України.

На платформі #єдинийголос очікуються виступи понад 30 спікерів – послів іноземних країн, урядовців, міжнародних PR-експертів, відомих професіоналів у сфері публічних комунікацій, менеджменту та маркетингу, діджитал-технологій, креативної індустрії та ін.

ʺУ вихідні, вночі, у відпустці, в авто, літаках і потягах команда #депком активно працює над Третім форумом ʺЄдиний голосʺ. Вже за кілька днів вас чекає багато сюрпризів і несподіванок. Суперспікери та креативна обстановка гарантованаʺ, – наголосила керівник Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю СКМУ Роксолана Стадник.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");