19-річний жидачівський важкоатлет Богдан Гоза виборов 3 медалі на чемпіонаті світу

Фото Управління молоді та спорту Львівської ОДА
1/3
В Узбекистані триває чемпіонат світу з важкої атлетики серед юніорів. У складі національної збірної Україну на чемпіонаті представляє титулований жидачівський важкоатлет Богдан Гоза. Про це повідомили 31 травня у пресслужбі ЛОДА.

На світовому чемпіонаті цьогоріч Богдан здобув для України три медалі. Результат у 189 кг у ривку не тільки приніс спортсмену золото у цій дисципліні, а й став новим світовим рекордом серед юніорів.

У поштовху Богдан Гоза виборов срібло. З результатом в сумі двоборства 402 кг наш важкоатлет виборов друге місце, поступившись переможцю тільки на 1 кг.

Важкою атлетикою Богдан Гоза займається з 8 років. На заняття спортом його надихнув старший брат Володимир, учасник Олімпійських ігор 2016 року, призер континентальних та світових юніорських чемпіонатів.