Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

55 годин безперервних розмов про ІТ: в Україні запустять найдовший ІТ-подкаст

55 годин безперервних розмов про ІТ: в Україні запустять найдовший ІТ-подкаст, щоб обговорити перспективи галузі та зібрати кошти на потреби ЗСУ

Із 28 до 30 вересня онлайн-університет «Dotli» проведе найдовший 55-годинний український благодійний YouTube-подкаст. Проєкт реалізують, щоб підтримати глобальну ІТ-мету нашої держави — стати найбільшою цифровою країною у світі з потужним технологічним сектором. 

До подкасту приєднаються більше 55 спікерів із провідних ІТ-компаній України. Зокрема, свою участь підтвердили:

  • Антон Мельник, радник Міністра цифрової трансформації;
  • Костянтин Васюк, виконавчий директор Асоціації  «IT Ukraine»;
  • Назарій Попов, Director, Head of Lviv Delivery в EPAM;
  • Віталій Шквира, Delivery Director в SoftServe;
  • Микита Нагаткін, CEO IT-компанії Digis. Член списку Forbes 30 under 30 Europe Tech (2022);
  • Юрій Юрченко, Global People Development у DataArt.
     

Протягом трьох днів гості ділитимуться власним досвідом і доведуть, що зараз ІТ-галузь України особливо перспективна, а після нашої перемоги у війні її розвиток неминуче прискориться в кілька разів. 

Івент буде корисним для студентів, світчерів, тих, хто прагне стати фахівцем в IT-галузі, спеціалістів і представників бізнесу. Учасники дізнаються більше про підготовку фахівців до постійних викликів професії, специфіку роботи з міжнародним ринком, актуальні зміни в сфері після 24 лютого та нові підходи до налагодження якісної й продуктивної роботи.

Серед зіркових ведучих заходу – Тимур Мірошниченко, Володимир Остапчук, Юлія Карпова та інші. 

Вхід на захід – безкоштовний. Однак, під час проведення дійства  ведучі закликатимуть донатити на два бронеавтомобілі для Збройних сил України, які коштують 11 млн гривень! Купівлю цих автомобілів здійснить офіційний партнер заходу Благодійний  фонд Сергія Притули. Серед тих, хто робитиме благодійні внески, розіграють призи від організаторів і партнерів заходу. 

Крім Благодійного фонду Сергія Притули, офіційними партнерами подкасту стануть Міністерство цифрової трансформації України, інноваційній парк UNIT.City, Асоціація «IT Ukraine», ІТ-компанія «SoftServe», джоб-портал Robota.ua, Національний конкурс «Міс Україна», медіа MC.Today, VECTOR і Dev.ua, а також PR-редація «Kirilllenka». 

Організатором грандіозного YouTube-подкасту є онлайн-університет «Dotli» — простір, у якому можна здобути нову професію в галузі програмування, дизайну, маркетингу й управління. Випускники університету вже працюють у 60+ компаніях України та Європи, серед яких G5Games, SoftServe, Epam, Sigma Software, Eleks, Ciklum, GlobalLogic, Intellias, Ajax system та інші.

Посилання для реєстрації учасників.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ