Слухай онлайн
Економіка  |  Cуспільство

"АероСвіт" через півтора місяці звільнить усіх своїх працівників, - профспілка

Через півтора місяці звільнять усіх працівників "Аеросвіту". Листи з таким рішенням компанії отримали авіа-профспілки. Про це заявив голова первинної профспілкової організації "Аеросвіту" Владислав Неговський.

"18 грудня наша профспілка зустрічалась із керівництвом. Отримали листа-попередження, де йшлося про звільнення усіх працівників компанії через два місяці. Оскільки ці листи видавались із порушеннями законодавства, ми звернулись до адміністрації визнати їх недійсними. Процедуру реорганізації, як хоче зробити адміністрація, має проходити по закону. Я сподіваюсь, що компанія візьме до уваги наші зауваження", - сказав Владислав Неговський.

Банкрутство компанії Владислав Неговський назвав "неподобством", "оскільки акціонер є представником капіталістичного суспільства, то очікувати можна чого завгодно", - зауважив він.

"У цьому весь корінь зла. Раніше такі організації контролювались державою. А тепер акціонерів контролює лише прокуратура, але вона мовчить", - зауважив керівник профспілки.

Як відомо, Господарський суд Київської області 29 грудня 2012 року ухвалив рішення про початок провадження у справі про банкрутство приватного акціонерного товариства "Авіакомпанія "АероСвіт", у якої виникли фінансові труднощі.

4 січня "АероСвіт" виступила із заявою, в якій наголосив, що не є банкрутом, не зупиняє виробничої діяльності та виконує в повному обсязі всі операційні процедури, зокрема заходи із забезпечення безпеки польотів.

Водночас 8 січня "АероСвіт" скасував 17 рейсів у міжнародному аеропорті "Бориспіль". Зокрема, були скасовані рейси на прибуття з Донецька, Одеси, Будапешта, Кишинева й Тель-Авіва.

10 січня авіакомпанія "Аеросвіт" знову скасувала низку рейсів, за даними онлайн-табло міжнародного аеропорту "Бориспіль". На виліт з Києва скасовані рейси в Одесу, Сімферополь, Мінськ, Прагу, Стокгольм, Донецьк, Пекін, Варшаву, Ташкент і Тель-Авів.

У свою чергу, на прибуття в столицю скасовані рейси з Одеси, два з Сімферополя і Тель-Авіва, а також з Мінська, Праги та Донецька.

gazeta.ua

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ