Слухай онлайн
Політика  |  Спорт

Андрій Садовий запропонував назву "Арени Львів" продавати на торгах

Нагадаємо, нещодавно депутати Львівськоїї обласної ради вирішили звернутись до Кабінету міністрів України з проханням переіменувати стадіон "Арена Львів" на стадіон ім. Степана Бандери.
Андрій Садовий

Як повідомив в інтерв'ю Гал-інфо міський голова Львова Андрій Садовий, дану ініціативу він розцінює, як неоригінальну. Тому, що схожа пропозиція була в Тернополі, і зумовила до жвавої дискусії в дипломатичних колах.

"Арені Львів" пропонують присвоїти ім'я Степана Бандери

"Я би назву стадіону продавав на комерційних торгах. Наприклад, на 5 років продати компанії “Adidas”, на 5 років - “Tesla”. Або тому, хто її добудує, з чіткою фіксацією ціни та часу. І заробляти на цьому кошти.

І так колись планувалося. Ми ж коли будували стадіон, готували команду, яка має ним управляти, але потім держава вирішила зайнятися цим процесом самостійно і, чесно кажучи, динаміка фінансових показників стадіону не є дуже позитивною. Якщо би стадіон був міський, я думаю, що він перебував би у кращій економічній ситуації і ми були б зацікавлені у більшій кількості івентів. Я думаю, що так воно з часом і буде", - зокрема зазначив Андрій Садовий.

Зазначимо, під час голосування, 16 березня, за звернення на сесії ЛОР, питання не підтримали депутати фракцій "Слуга народу" та "Голос". Також депутати від "Самопомочі" дали лише 2 голоси з 9.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ