Слухай онлайн
Cуспільство  |  Надзвичайні події

Балога вирішив заборонити поїздки до Єгипту

МНС застерігає громадян України від поїздок у Єгипет через загрозу їхньому життю та здоров’ю. Про це повідомила прес-служба міністерства.

Нинішня обстановка в Єгипті, яка склалася внаслідок масових громадянських протестів і сутичок на політичному ґрунті, створює реальну загрозу життю та здоров’ю людей, які перебувають в зоні заворушень. Жертвами багатоденного протистояння вже стали щонайменше півтори сотні єгиптян, від насильства і розбою постраждали іноземці. На сьогодні немає жодних підстав припускати, що ближчим часом напруга ситуації в цій арабській державі спаде.

На тлі загрозливого розвитку подій у Єгипті тривожним і водночас абсурдним є той факт, що кілька сотень українських громадян щодня відлітають туди для відпочинку. Така поведінка наших співвітчизників щонайменше є нерозумною та безвідповідальною, адже відвідання без крайньої потреби держави, в якій у розпалі триває збройний конфлікт, різко посилює ймовірність нових людських втрат.

Переконані: туристичні тури в неспокійний Єгипет є цілковитим безглуздям і явно авантюрним заняттям. Будь-які гіпотетичні фінансові збитки для тих, хто оплатив свій відпочинок у цій країні, неспівставні з цілком можливою втратою життя чи здоров’я. МНС настійливо застерігає громадян України від поїздок у Єгипет і просить усіх українців, які у ці дні знаходяться на єгипетських курортах, скористатися найпершою можливістю повернутися на Батьківщину.

Звертаємо увагу, що саме так вчинили громадяни провідних країн світу, в яких життя і здоров’я людини є найвищою цінністю. Тим українцям, які все ще хочуть полоскотати собі нерви «екстремальним туризмом», також варто усвідомити, що про власну безпеку насамперед мають потурбуватися вони самі, і відмовитися від своїх планів.

Водночас МНС ініціюватиме розгляд питання про можливість тимчасової заборони туристичних поїздок в Єгипет для українських громадян. Це має стати спільним рішенням відповідних державних органів, туроператорів і авіаперевізників. Єдиною метою такого кроку є запобігання ризикам для наших співвітчизників, відвернення найменшої імовірності людських жертв серед українців.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ