Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

BBC: таблоїди перекрутили зміст фільму про MH17

Британська медіа-корпорація BBC в понеділок поширила заяву щодо публікації британських ЗМІ про фільм "Хто збив MH17". В ній компанія заявляє про перекручення даних про фільм.

"Насправді експерти розповіли програмі, що український винищувач навряд чи міг збити МН-17, тому що такі літаки не можуть літати на такій висоті", - йдеться в повідомленні компанії.

В BBC визнали, що подали у фільмі також інші припущення щодо причин катастрофи авіалайнера, що перед тим викликало критику спостерігачів. Натомість британці наголошують, що фільм приділяє велику увагу офіційній версії щодо причин катастрофи.

"Фільм збалансовано подає різні точки зору, висвітлюючи різні теорії, вибудувані довкола трагедії МН-17, включно з свідченнями за і проти причетності до катастрофи Росії, України та ЦРУ. Фільм так само вивчає в деталях висновки офіційного розслідування цього інциденту Нідерландами, які надають переконливі свідчення, що літак упав через потужний удар ракети земля-повітря", - йдеться в заяві.

Схожі дані надійшли до "Європейської правди" від посольства України у Великій Британії. У диппредставництві повідомили, що мають детальніші дані від власних джерел. За їхніми словами, у фільмі відсутні нові звинувачення на адресу України.

"Контакти Посольства у ВВС проаналізувати сценарій програми та підтвердили,  що фільм "Who Shot Down MH17?" є, по суті, компіляцією усього того, що вже озвучувалося у ЗМІ стосовно катастрофи із літаком MH17. Окрема тема, яку роздула жовта преса, є лише однією із версій, про які йдеться у фільмі".

"Програма підсумовує, що довкола розслідування катастрофи з MH17 поширюється багато пропаганди, зокрема російської", - пояснили в посольстві.

Нагадаємо, раніше Sunday Express опублікувала анонс вже відзнятого, але ще не оприлюдненого фільму, повідомивши, що у ньому прозвучать "нові шокуючі звинувачення", включаючи "нові докази того, що авіалайнер міг збити український винищувач". "Ще одна теорія – що йдеться про організовану ЦРУ псевдотерористичну операцію, для якої було закладено дві бомби на борту авіалайнера", - йшлося в публікації.

Європейська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ