Слухай онлайн
Cуспільство

Біля найгучнішого водоспаду Львівщини облаштували альтанки

Управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації рекомендує для відпочинку Національний природний парк ʺСколівські Бескидиʺ. Це - 35 тисяч гектарів території. Про це повідомили 7 травня у пресслужбі ЛОДА.

Біля 5-ти метрового водоспаду Гуркало, що неподалік села Корчин в урочищі ʺВелика Річкаʺ, облаштували відпочинкову зону. Встановили 5 столів та 2 альтанки, де туристи дорогою на гору Парашка можуть перепочити, розвести вогонь у спеціально відведеному місці. Це дозволяє убезпечитися від лісових пожеж.

Керівниця управління туризму та курортів облдержадміністрації, Наталя Табака вітає такі визначені локації для відпочинку на природі.

ʺНа території Львівщини є 5 національних парків, - наголошує Наталя Табака. - Окрім ʺСколівських Бескидівʺ у переліку недавно створений національний парк ʺКоролівські Бескидиʺ, а також ʺБойківщинаʺ, Яворівський нацпарк та ʺПівнічне Поділляʺ. Усі вони мають ознаковані шляхи та відпочинкові зони на свіжому повітрі. Тож не засиджуйтесь вдома, травень щедрий на вихідніʺ, - розповіла вона. 

Ознайомитись з мережею піших туристичних шляхів ʺСколівських Бескидівʺ можна на сайті за посиланням. Ви зможете підібрати для себе туристичний шлях та спланувати мандрівку максимально зручно.

За словами Василя Приндака, директора Національного природного парку ʺСколівські Бескидиʺ, національні парки - одна з оптимальних форм управління, де поєднується і збереження природи, інтереси людей місцевих та приїжджих, а також господарська частина.

ʺВелику частину нашого парку займає рекреаційна складова, - сказав Василь Приндак. - Це якраз та частина, яка має задовольнити потреби відпочивальників. Цього року ми присвятили їй чимало уваги. Маємо дев’ятнадцять туристичних шляхів та 2 еко стежки. На території нацпарку росте 42 види рідкісних рослин, занесених до Червоної Книги. Та найцікавим, на мою думку, є тваринний світ. Хочу зазначити про програму, яка є досить результативною - репродукція зубра європейського. У 2009-2010 роках ми привезли 11 особин. На сьогоднішній день їх 38. Є, як ми жартуємо, вже багато українських зубрів, що дуже добре пристосовуються до природиʺ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ