Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Біля Порохової вежі потребуючі знову зможуть взяти собі теплий одяг

У Львові вдруге організовують акцію "Між нами - тепло", аби кожен, хто потребує теплого одягу, зміг його отримати. Тож усіх, хто має змогу, запрошують долучатись до акції та приносити одяг, і в такий спосіб допомогти пережити зиму тим, хто у потребі.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

Акцію проводить Львівський міський центр соціальних служб "Між нами", спільно з простором усвідомленого споживання "Ясна річ".

Триватиме акція упродовж тижня – з 31 січня до 4 лютого, на алеї біля Порохової вежі (вул. Підвальна, 4).

"Запрошуємо громаду Львова долучатись до акції. Приносьте теплі речі, краще на вішаках, і розвішуйте їх на деревах алеї – ви впізнаєте, на яких саме. Кожен, хто потребує одягу, зможе прийти і взяти для себе потрібну річ. Тож почувайтеся вільними приносити одяг у хорошому стані", - зазначили у Центрі соціальних служб "Між нами".

До слова, під час першої акції "Між нами тепло", яку провели торік у грудні, теплий одяг змогли взяти собі приблизно 100 потребуючих.

Довідка

"Ясна річ" – простір усвідомленого споживання і зручної благодійності у центрі Львова. Тут можна віддати речі на перевикористання, купити вживані або нові концептуальні речі українських брендів. Простір пропонує приносити одяг на апсайклінг (перешивання) або здавати зношений на безпечну утилізацію.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ